CEZAB | Budownictwo indywidualne – automatyka do bram skrzydłowych – CAME
3538
page,page-id-3538,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Budownictwo indywidualne – automatyka do bram skrzydłowych – CAME

 

Automatyka_came_6

Dzięki gamie siłowników do bram skrzydłowych firmy Came wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Wszystkie czynności staną się prostsze, spontaniczne, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie o deszczu i zimnie, o męczącym otwieraniu często nielekkich skrzydeł bramy.

Automatyka do bram skrzydłowych firmy Came doskonale sprawdza się zarówno w nowo wybudowanych, jak i w remontowanych obiektach, które nie są przygotowane do tego typu instalacji. Wybierając najbardziej odpowiednie dla Was rozwiązanie, możecie zainstalować automatykę do bramy bez dodatkowych kosztów lub skomplikowanych zmian konstrukcyjnych. Wynik? Obiekt, w którym zostanie zainstalowany siłownik całkowicie zyska na wartości. Instalacja charakteryzować się będzie doskonałą wydajnością techniczną, a dom stanie się w pełni funkcjonalny.

Chcesz, by instalacja była mało widoczna?

Automatyka podziemna to rozwiązanie, którego poszukujesz. FROG to automatyka przeznaczona do skrzydeł o maksymalnej szerokości do 3,5 m, prosta w instalacji, wyposażona we własną skrzynię fundamentową, która izoluje ją od otoczenia zapewniając doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Jest doskonała do montażu na nowo instalowanej bramie. FROG-J nie wymaga specjalnych prac przygotowawczych. W skład wyposażenia wchodzi skrzynia fundamentowa o wysokości zaledwie 85 mm, a automatyka jest idealny dla skrzydeł o maksymalnej szerokości do 1,8 m.

Jeżeli natomiast zachodzi potrzeba automatyzacji już istniejącej bramy i pragnie się wybrać rozwiązanie hybrydowe, w takim przypadku automatyką idealną jest MYTO ze skrzynią fundamentową o wysokości 8 cm. Myto to rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju. Może być instalowane także na podłożu, w zależności od własnych potrzeb.

 Co zrobić, gdy przestrzeń przy otwieraniu bramy jest ograniczona?

Rozwiązaniem, którego poszukujesz jest zewnętrzna automatyka o kształcie dostosowanym do wolnej przestrzeni. Teraz musisz tylko wybrać to, co chcesz zautomatyzować. AMICO to siłownik o wyszukanym i eleganckim designie do skrzydeł o maksymalnej szerokości do 1,8 m. ATI jest zalecany dla bram średnio-dużych; jeśli natomiast Twoja brama ma wyjątkowo duże gabaryty i pragniesz korzystać z owoców nowoczesnej technologii takich, jak enkoder – automatyka AXO jest rozwiązaniem idealnym.

 

Wąski słup?Furtka dla pieszych?

W przypadku bardzo wąskich słupów o szerokości zaledwie 8 cm, albo też w razie murów czy ścian znajdujących się w pobliżu bramy sytuację rozwiąże siłownik STYLO, idealny do automatyzacji wąskich przejść lub przejść dla pieszych o skrzydłach do 1,8 szerokości.

 

 

 

Automatyka_came_1Automatyka_came_2Automatyka_came_3Automatyka_came_4