CEZAB | BUDOWNICTWO INDYWIDUALNE – OKNA PVC VIKKING
5703
page,page-id-5703,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BUDOWNICTWO INDYWIDUALNE – OKNA PVC VIKKING

 

Okna PVC VIKKING

Unikalny system dekoracji stworzony przez zespół inżynierów VIKKING, jest przedmiotem międzynarodowej ochrony patentowej. Dekoracja powierzchni profili PVC w technologii Real Wood eliminuje konieczność okleinowania profili i zapewnia wieczystą trwałość uzyskanej struktury.
Okna Real Wood, w przeciwieństwie do okien drewnianych, nie wymagają kosztownych konserwacji powierzchni.

Innowacyjny pomysł

Wyroby drewniane, w trakcie eksploatacji w obiektach są podatne na wiele zagrożeń płynących z destrukcyjnego wpływu wilgoci na higroskopijną budowę drewna. Stąd narodziła się idea dekoracji powierzchni profili PVC, by zapewnić im estetykę szlachetnego drewna i wyeliminować skutki i uciążliwości wynikłe ze stosowania drewna.

Innowacyjna technologia

Dekorowane profile PVC technologią Real Wood, w odróżnieniu od drewna nie wymagają dbałości o zabezpiecze nie przed warunkami atmosferycznymi. Ewentualne naprawy powłok lakierniczych są możliwe do wykonania również w obiekcie, w którym zamontowane są okna z powierzchnią Real Wood.

Innowacyjny wzór

Opracowana przez zespół inżynierów PW VIKKING autorska technologia jest przedmiotem naszej międzynarodowej ochrony patentowej. Atrakcyjność uzyskanych efektów wizualnych sprowokowała nas również do zastrzeżenia międzynarodowego wzoru przemysłowego.

 
Więcej informacji na temat produktów
 

 


Arctic Plus

Arctic

Premium

Basic

Renowacyjne