CEZAB | Budownictwo indywidualne – automatyka do bram przesuwnych – CAME
3536
page,page-id-3536,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Budownictwo indywidualne – automatyka do bram przesuwnych – CAME

 

Automatyka_came_5

 

Komfort zapewniony automatycznie

Dzięki gamie siłowników do bram przesuwnych firmy Came wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Wszystkie czynności staną się prostsze, spontaniczne, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie o deszczu i zimnie, o męczącym otwieraniu często nielekkich skrzydeł bramy.
Jest wiele rozwiązań, wybierzcie rozwiązanie idealne dla Was

Automatyka do bram przesuwnych firmy Came doskonale sprawdza się zarówno w nowo wybudowanych, jak i w remontowanych obiektach, które nie są przygotowane do tego typu instalacji. Wybierając najbardziej odpowiednie dla Was rozwiązanie, możecie zainstalować automatykę do bramy bez dodatkowych kosztów lub skomplikowanych zmian konstrukcyjnych. Wynik? Obiekt, w którym zostanie zainstalowany siłownik całkowicie zyska na wartości. Instalacja charakteryzować się będzie doskonałą wydajnością techniczną, a dom stanie się w pełni funkcjonalny.

 

Szukasz automatyki do instalacji w domu jednorodzinnym?
Potrzebujesz rozwiązania dla budynków wielomieszkaniowych?

matita_scorrevoli_02

Came proponuje BX, serię produktów odpowiednich do różnorodnych wymagań pod kątem wymiarów i zastosowania, zarówno dla obiektów jednorodzinnych, jak też dla intensywnego użytkowania w przypadku osiedli mieszkaniowych. W gamie są dostępne nie tylko modele przeznaczone do poruszania skrzydeł o ciężarze od 400 do 600 kg lecz także rozwiązania odpowiednie do znacznie cięższych bram, aż do 800 kg. Wystarczy tylko wybrać produkt, który będzie rozwiąże Twoje problemy.

 

Bramy o dużych wymiarach?

matita_scorrevoli_03

Jeśli brama posiada niestandardowe wymiary i ciężar do 2200 kg, jest konieczna siła automatyki BK, która jest idealna nawet dla bram przemysłowych o 23 m szerokości.
Potężna i zawsze niezawodna.

 

Intensywne użytkowanie?
Brama o wyjątkowo dużych gabarytach?

matita_scorrevoli_04

Cała niezbędna moc skupiona w jednej automatyce: BY-3500T to rozwiązanie idealne dla bram o nadzwyczajnych i niestandardowych wymiarach i ciężarze aż do 35 kwintali. Płyta elektroniczna nowej generacji i moc potężnego silnika zapewniają pełne bezpieczeństwo, które nie ma sobie równych.

Automatyka_came_1Automatyka_came_2Automatyka_came_3Automatyka_came_4