CEZAB | BUDOWNICTWO INDYWIDUALNE – DRZWI STALOWE WIKĘD
5666
page,page-id-5666,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BUDOWNICTWO INDYWIDUALNE – DRZWI STALOWE WIKĘD

 

Drzwi stalowe

Linia PRESTIGE

Linia PRESTIGE to topowa konstrukcja w segmencie Drzwi Zewnętrznych WIKĘD. Doskonałe parametry izolacyjne i akustyczne.

Grubość skrzydła: 86mm

Dodatkowa uszczelka automatycznie opadająca na próg po domknięciu + dwie zamontowane bezpośrednio na ościeżnicy mówią same za siebie. Istnieje możliwość doposażenia drzwi w system automatycznego sterowania: biometryczny, zbliżeniowy lub kodowy.

 

Linia OPTIMUM TERMO

Linia OPTIMUM w wersji z ościeżnicą TERMO to młodszy brat lini PRESTIGE. Delikatnie odchudzona konstrukcja o parametrach zbliżonych do PRESTIGE, z zastosowaniem nowoczesnych materiałów zapewnia bardzo dobre właściwości termiczne.

Grubość skrzydła: 76mm

Solidna, aluminiowa ościeżnica

 

Linia OPTIMUM

Linia OPTIMUM, jak wskazuje nazwa to kompromis pomiędzy jakością, trwałością i ceną. Pomimo braku ciepłej ościeżnicy TERMO, dla drzwi nieprzeszklonych podstawowa wersja OPTIMUM posiada współczynnik przenikania ciepła na poziomie Ud=1,0!!! To rezultat, który realnie przełoży sie na rachunki za ogrzewanie.

Grubość skrzydła: 76mm

 

Linia PREMIUM TERMO

Linia PREMIUM z ościeżnicą TERMO, jaką oferujemy dziś to efekt wielu lat doświadczeń i bezpośrednia inspiracja dla młodszych rynkowo serii PRESTIGE i OPTIMUM z TERMO. Wielokrotne udoskonalenia przełożyły się na zasłużoną opinię solidnych, trwałych drzwi
dla domu.

Grubość skrzydła: 54mm

 

Linia PREMIUM

Linia PREMIUM to absolutny lider w kwestii popularności. Stal, poliuretan, drewniana rama i bardzo korzystna cena – to wszystko skłania naszych Klientów do wyboru właśnie tej serii.

 

Linia NORMAL

Linia NORMAL, jako jedyna w tym zestawieniu przeznaczona jest jako drzwi wejściowe – wewnątrzklatkowe. Drzwi do złudzenia przypominają starszego brata PREMIUM, jednak z braku czynników zewnętrznych, drzwi te są lżejsze i pozbawione przeszklenia i do tego znacznie tańsze!

Grubość skrzydła: 54mm

 

 

Więcej informacji na temat produktów

 

 


Linia PRESTIGE

Linia OPTIMUM TERMO

Linia OPTIMUM

Linia PREMIUM TERMO

Linia PREMIUM

Linia NORMAL