CEZAB | O firmie
491
page,page-id-491,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
sprzedaż i montaż markowych produktów z zakresu stolarki budowlanej, ogrodzeń, automatyki

O firmie

 

GRUPA CEZAB

To spółka obejmująca swoim zasięgiem cały kraj.

Zdobyte doświadczenie, umożliwiły nam zaoferowanie swoich usług w sektorze prywatnym jak i przemysłowym.

W dniu dzisiejszym oferujemy pełną ofertę systemów przeładunkowych, bram przemysłowych, ogrodzeń, drzwi oraz automatyki. Tego typu inwestycje wymusiły konieczność wprowadzenia równolegle do oferty także systemów przeciwpożarowych. Ciągłe szkolenia kadry pracowniczej pozwalają nam na czynne uczestniczenie i wprowadzanie na rynek nowości w tym zakresie.

 Współpracujemy z największymi firmami z tej branży m.in. WIŚNIOWSKI, HORMANN, BIG-TOR, INTERFLEX, MARTECH, CAME, NICE. Nasza rozpoznawalność oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas Inwestorzy, powoduje ciągłe poszerzanie naszej oferty tak w sensie oferowanych produktów jak i usług.

 

HISTORIA

 

 

 

F

irma Centrum Zabezpieczenia Mienia CEZAB powstała w 2001 roku. Początkowym celem utworzenia firmy było dostarczanie i instalowanie elektronicznych i mechanicznych systemów zabezpieczeń dla domu i przemysłu. Były to systemy alarmowe, telewizja przemysłowa oraz ogrodzenia przemysłowe i posesyjne. Ofertę uzupełniały bramy garażowe i automatyka. Od początku istnienia firmy współpracujemy z największymi firmami w branży, t.j.: WIŚNIOWSKI czy CAME.

Pierwszy rok naszej działalności pokazał silne zainteresowanie klientów bramami garażowymi i automatyką. To właśnie rozszerzenie oferty o te produkty, stało się siłą napędową naszej firmy. Prawie natychmiast, staliśmy się rozpoznawalni na rynku lokalnym, oraz poza jego granicami.

Dynamiczny rozwój naszej firmy zauważony został przez innych dużych producentów i dostawców takich jak: HORMANN czy NICE. To z ich inicjatywy zostały podpisane umowy handlowe, które uzupełniły naszą ofertę o kolejne produkty i nowe rozwiązania.

 

 

ROZWÓJ

 

 

 

W

roku 2009 z uwagi na napływające z rynku informacje, zdecydowaliśmy się na równoległe rozpoczęcie zupełnie nowej działalności. W sąsiadujących z Ostrowem Wlkp. Przygodzicach, utworzyliśmy salon sprzedaży wraz z serwisem firmy HUSQVARNA.

Znając realia i potrzeby rynku lokalnego, otwarcie salonu poprzedziliśmy wystawą na lokalnych targach w Przygodzicach. Rozmach naszej oferty, sposób jej prezentacji połączony z możliwością przetestowania sprzętu, dał nam nagrodę Wójta Przygodzic za najciekawsze stoisko targowe.

W roku 2013 mająca na celu rozgraniczenia rozwoju na poszczególne działy przeprowadziliśmy proces rebrandingu na Grupa CEZAB i podziałem na Budownictwo Przemysłowe, Budownictwo Indywidualne oraz Las i Ogród.

Kolejne lata to nieustanny rozwój firmy. Zwiększenie zatrudnienia i wprowadzone do oferty produkty PREMIUM stworzyły potrzebę dalszej rozbudowy. Powstał plan i rozpoczęliśmy budowę nowej siedziby.

W dniu 18 września 2015 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi do nowego biurowca. Na parterze znajdziemy najnowszą funkcjonalną ekspozycję oraz 3 niezależne punkty obsługi klienta detalicznego, piętro to część biurowa i konferencyjna służąca obsłudze klientów przemysłowych.

Mottem przewodnim stało się hasło „NAJLEPSZE MARKI W JEDNYM MIEJSCU”, a wartością dodaną nasze doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi klientów, wraz z profesjonalnym montażem i serwisem.

Nasze doświadczenia i realizacje możecie Państwo śledzić na FACEBOOK’u

 

Zapraszamy Państwa do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów.